Uwaga

Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej tytułem niewłaściwego zrozumienia materiałów zamieszczonych na tym portalu. Wszystkie informacje i porady mają charakter edukacyjny, a nie żadną formę leczenia. Artykuły nie mogą zastąpić wizyty u lekarza. Przed przystąpieniem do autoterapii należy skonsultować się ze specjalistą.

wtorek, 20 marzec 2018 09:08

Uzdrawianie i bezpieczeństwo przekazu energii

Napisał

Dla wielu osób będzie czymś trudnym zgłosić się na uzdrawianie z prostego powodu: obawiają się, że ktoś namiesza im w życiu, że przekaże swoje emanacje.

I osoby te mają rację.

Wykonuję uzdrawianie w sposób nieprzerwany od końca 2012 roku (wcześniej przez wiele lat zajmowałem się głównie wykonywaniem odczytów) i jak dotąd nikt nie posądził mnie o to, że dokonałem u niego jakichś dewastacji. Miałem kilka sytuacji, kiedy ktoś próbował mi coś zarzucać, ale w konsekwencji nie był nawet w stanie się ujawnić (personalia).

Mam stałych klientów, niektórych od lat i nikt się nie skarży. Wręcz przeciwnie. Gdybym im szkodził, to dawno zrezygnowaliby z usług.

Stosuję tylko bezpieczne i uznane przez wiele tysięcy ludzi metody Huny wg. nauk Serge'a Kahili Kinga i hawajskiej organizacji Aloha International (ta wiedza nie ma prawie nic wspólnego z inną "huną", mianowicie M. F. Longa, która, właściwie, jest jakąś formą "wiedzy tajemnej" o cechach religii i na nieszczęście utożsamia się ja najczęściej z wzorcową postacią Huny).

Dlaczego? Czyżbym był wyjątkiem? Po części może tak. Stosowane przeze mnie metody różnią się od tych, jakie znajdujemy w bioenergoterapii. Uważam bioenergoterapię za nieprofesjonalną, przynajmniej w dużej mierze. Nie stoi za nią żadna nauka a techniki są nierzadko mocno ingerencyjne.

Bioenergoterapeuci przekazują własne, osobiste emanacje auryczne, co może prowadzić do zmian charakteru ich klientów oraz dosłownie rozwalać ich życie psychiczne.

Techniki są czymś sztucznym i im bardziej sztuczna technika, czyli bardziej skomplikowana, tym większe efekty uboczne, a przy tym ryzyko, że się komuś zaszkodzi, nawet niechcący.

Reasumując: to słuszne, że ktoś nie wierzy byle reklamie i nie zgłasza się na sesje uzdrowicielskie tylko dlatego, że ktoś inny się ogłasza. Z drugiej strony w przypadku, kiedy uzdrowiciel posługuje się bezpieczną, nieingerencyjną techniką, można stracić szansę na bezcenne wsparcie.

Inaczej reagują osoby w cięższym położeniu, one chwytają się nierzadko każdej możliwości. Ci jednak, którzy gdzieś w sobie czują, że przydałoby im się uzdrawianie, mogą mieć dylemat czy skorzystać, czy nie skorzystać z usługi.

Uzdrawianie lepiej zamawiać profilaktycznie, kiedy nie ma jeszcze poważniejszych problemów, "lepiej zapobiegać niż leczyć". Nie powinniśmy jednak stawać się za bardzo analityczni, kiedy nic specjalnie nas nie boli i nie męczy, żeby z powodu uprzedzeń porzucić myśl o zgłoszeniu się na sesję.

Z drugiej strony nie należy być naiwnym. Sprawdźmy jaką opinią cieszy się dany uzdrowiciel, zapytajmy o jego metodę, nie wierzmy każdemu z takim czy innym dyplomem.

Czytany 977 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 marzec 2018 09:19
Paweł Karwat

www.MuninSzaman.pl - Huna: usługi indywidualne, uzdrowicielskie, na dystans, kursy online i lokalne. Twórca i właściciel Naturonetu.

Nazywam się Munin (Paweł Karwat) i zajmuję się Huną - tak dla własnych celów, jak i w usługach dla Klientów oraz w nauczaniu. Jestem uczestnikiem Projektu Aloha organizacji Aloha International (zobacz wpis do katalogu nauczycieli i terapeutów Huny w Europie) założonej przez Serge'a Kahili Kinga, autora książek o Hunie popularnych na całym świecie, jak "Szaman miejski", "Bądź mistrzem ukrytego ja" czy "Natychmiastowe uzdrawianie". Swoje doświadczenia rozwijałem przez wiele lat, zarówno pracy nad sobą, jak z Klientami. Poznawałem wiele różnych metod, także z zakresu medycyny naturalnej i psychotroniki polskiej. Jestem także autorem książki o Hunie pt. "Ho'oponopono. Wprowadzanie wewnętrznej harmonii". Współpracuję z Ośrodkiem Doskonalenia Zawodowego "HOLISTYKA" w Lublinie. Prowadzę nieprzerwanie usługi uzdrowicielskie od 2012 roku.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.