Uwaga

Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej tytułem niewłaściwego zrozumienia materiałów zamieszczonych na tym portalu. Wszystkie informacje i porady mają charakter edukacyjny, a nie żadną formę leczenia. Artykuły nie mogą zastąpić wizyty u lekarza. Przed przystąpieniem do autoterapii należy skonsultować się ze specjalistą.

sobota, 23 czerwiec 2018 10:29

Moralny rozwój uzdrowiciela

Napisał

Wielkim przeciwnikiem uzdrowicielstwa są różnego rodzaju nałogi i szkodliwe nawyki.

Nauka uzdrawiania to nie tylko pogłębianie wiedzy technicznej, to także praca nad sobą, oczyszczanie podświadomości, wzmacnianie ciała, odpowiedni rozwój.

Bez rozwoju osobistego nigdy nie będziemy wystarczająco kompetentni.

Bycie uzdrowicielem nie jest tylko kwestią posiadania dyplomów i pewnych umiejętności, to również szkoła charakteru. Uzdrowiciel powinien być osobą wysoce moralną, której obce są niskie, pospolite zachowania i szkodliwe rozrywki.

Powinien być człowiekiem godnym zaufania, cechującym się wyczuciem taktu i współczuciem.

Tybetańska tradycja Bon wylicza sześć cech moralnych, które powinien mieć każdy człowiek. Są one świetną mapą rozwoju dla każdego, kto chce zostać uzdrowicielem. Korespondują one z określonymi czakrami i odpowiadającymi im narządami (gdy realizuje się wada moralna, czakra i narząd zaczynają działać słabiej).

  • współczucie - zamiast przyjemnego rozproszenia - czakra koronna
  • pokora - zamiast pychy - czakra gardła
  • otwartość - zamiast zazdrości - czakra serca
  • mądrość (skierowanie do wnętrza) - zamiast ignorancji (skierowania na zewnątrz) - czakra pępka
  • hojność - zamiast chciwości i pożądliwości - czakra krocza
  • miłość (miłująca dobroć) - zamiast gniewnej nienawiści - czakry stóp

Nikt nie jest doskonały, ale wszyscy potrzebujemy stawać się lepszymi ludźmi, zwłaszcza kiedy chcemy nieść uzdrowienie chorym i potrzebującym.

Nałogi typu palenie, związane są z działaniem czakr i obecnością moralnych przywar, są ich manifestacją w ciele, energii i umyśle.

Mówiąc o wysokim poziomie moralnym nie mówię o religijnej świętości. Kategorie religijne nie są tymi, w którym należy pojmować uzdrawianie. Mówimy o obiektywnych kategoriach, poznawanych w doświadczeniu czakr i energii.

Osoba zdemoralizowana posiada zaburzenia energetyczne i szkodliwą, trującą emanację. Ktoś taki jako uzdrowiciel będzie szkodził zamiast pomagać, wylewając na uzdrawianego swoje auryczne pomyje.

Uzdrawianie jako dyscyplina moralna - to właśnie chciałem Ci powiedzieć w tym momencie. Skuteczność zależy nie tylko od wiedzy psychotronicznej, ale i zdrowej refleksji etycznej, jako że od poziomu moralności zależy jakość ośrodków energetycznych i energii przekazywanej w celach uzdrawiających.

Oczywiście intencja serca jest najważniejsza, ale wielu bioenergoterapeutów o wątpliwych emanacjach aurycznych kładzie ręce i przekazuje te swoje emanacje, które rozstrajają osobowość klienta, prowadzą do alienacji i mogą stać się przyczyną jej rozbicia, a także pojawienia się skłonności, czy nawet chorób psychofizycznych.

Uzdrawianie to moralna odpowiedzialność. Konsekwencje mogą być opłakane tak dla uzdrowiciela, jak i uzdrawiającego.

Kiedy korzystasz z pomocy uzdrowiciela upewnij się, że jest to osoba o dobrej renomie i nieposzlakowanej opinii (weź jednak pod uwagę, że zdarzają się i kłamstwa, wybujałe ego oczekujących cudów klientów czy umyślne psucie czyjegoś image specjalisty).

Czytany 446 razy Ostatnio zmieniany sobota, 23 czerwiec 2018 10:37
Paweł Karwat

www.MuninSzaman.pl - Huna: usługi indywidualne, uzdrowicielskie, na dystans, kursy online i lokalne. Twórca i właściciel Naturonetu.

Nazywam się Munin (Paweł Karwat) i zajmuję się Huną - tak dla własnych celów, jak i w usługach dla Klientów oraz w nauczaniu. Jestem uczestnikiem Projektu Aloha organizacji Aloha International (zobacz wpis do katalogu nauczycieli i terapeutów Huny w Europie) założonej przez Serge'a Kahili Kinga, autora książek o Hunie popularnych na całym świecie, jak "Szaman miejski", "Bądź mistrzem ukrytego ja" czy "Natychmiastowe uzdrawianie". Swoje doświadczenia rozwijałem przez wiele lat, zarówno pracy nad sobą, jak z Klientami. Poznawałem wiele różnych metod, także z zakresu medycyny naturalnej i psychotroniki polskiej. Jestem także autorem książki o Hunie pt. "Ho'oponopono. Wprowadzanie wewnętrznej harmonii". Współpracuję z Ośrodkiem Doskonalenia Zawodowego "HOLISTYKA" w Lublinie. Prowadzę nieprzerwanie usługi uzdrowicielskie od 2012 roku.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.