Uwaga

Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej tytułem niewłaściwego zrozumienia materiałów zamieszczonych na tym portalu. Wszystkie informacje i porady mają charakter edukacyjny, a nie żadną formę leczenia. Artykuły nie mogą zastąpić wizyty u lekarza. Przed przystąpieniem do autoterapii należy skonsultować się ze specjalistą.

sobota, 23 czerwiec 2018 03:58

Rób to, czego chcesz

Napisał

Nie możesz! Nie wolno Ci! To grzech! To złe! Ile takich haseł słyszałeś w życiu? A ile z nich dało się uzasadnić?

Cierpimy na syndrom niewolnika. Pojawia się ktoś, kto wypowiada się z autorytetem, a my chowamy głowę w piasek.

Żyj po swojemu. Miej odwagę. Rób to, czego chcesz. Dowiedz się, oczywiście, czego chcesz, a potem to rób.

Czy możesz chcieć złych rzeczy? Powiem tak: możesz się mylić na temat tego, czego chcesz, ale Twoja prawdziwa wola nigdy nie jest zła.

To, co płynie z Ciebie, zawsze Ci służy i służy innym. Zawsze.

To jedno z najważniejszych twierdzeń Huny - istnieje kane, czyli jaźń, i jest ona źródłem mocy (mana) i prawości (pono).

To, co jest zgodne z duchem (tylko proszę, nie pojmuj tego tak, jak na Zachodzie, w filozofii opartej o Kartezjusza np. czy w kościele), jest dobre. Duch to współczucie, miłość, radość (nawet Nowy Testament o czymś podobnym pisze: owocami ducha zaś są... itd.).

Cały problem zła polega na tym, że nie znamy siebie. Nie wiemy, co jest dobre.

Czego naprawdę chcesz? Co chcesz zrobić ze swoim życiem? Postaw sobie takie pytania. Zobaczysz, że nie będziesz długo czekał na odpowiedzi.

  1. Postaw pytanie (np. "czego chcę w życiu?" albo "co chcę zrobić w tym momencie?") - np. wypowiedz je
  2. Rozluźniaj się w wygodnej pozycji
  3. Koncentruj się na doświadczeniu
  4. Skończ ćwiczenie, kiedy poczujesz, że wystarczy
Czytany 481 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 26 czerwiec 2018 13:11
Paweł Karwat

www.MuninSzaman.pl - Huna: usługi indywidualne, uzdrowicielskie, na dystans, kursy online i lokalne. Twórca i właściciel Naturonetu.

Nazywam się Munin (Paweł Karwat) i zajmuję się Huną - tak dla własnych celów, jak i w usługach dla Klientów oraz w nauczaniu. Jestem uczestnikiem Projektu Aloha organizacji Aloha International (zobacz wpis do katalogu nauczycieli i terapeutów Huny w Europie) założonej przez Serge'a Kahili Kinga, autora książek o Hunie popularnych na całym świecie, jak "Szaman miejski", "Bądź mistrzem ukrytego ja" czy "Natychmiastowe uzdrawianie". Swoje doświadczenia rozwijałem przez wiele lat, zarówno pracy nad sobą, jak z Klientami. Poznawałem wiele różnych metod, także z zakresu medycyny naturalnej i psychotroniki polskiej. Jestem także autorem książki o Hunie pt. "Ho'oponopono. Wprowadzanie wewnętrznej harmonii". Współpracuję z Ośrodkiem Doskonalenia Zawodowego "HOLISTYKA" w Lublinie. Prowadzę nieprzerwanie usługi uzdrowicielskie od 2012 roku.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.