Uwaga

Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej tytułem niewłaściwego zrozumienia materiałów zamieszczonych na tym portalu. Wszystkie informacje i porady mają charakter edukacyjny, a nie żadną formę leczenia. Artykuły nie mogą zastąpić wizyty u lekarza. Przed przystąpieniem do autoterapii należy skonsultować się ze specjalistą.

środa, 07 marzec 2018 08:21

Witamina C - suplement dla każdego

Napisał

Witamina C to, moim zdaniem, najważniejszy suplement diety.

Oferowana w tabletkach niekoniecznie spełnia swoją funkcję, jako że wymieszana jest z różnymi chemicznymi składnikami.

Można zakupić dzisiaj witaminę C w proszku, tzw. lewoskrętną. Na opakowaniu znajdujemy także napis "kwas L-askorbinowy".

Polecam, przed zakupem, upewnić się co do jakości produktu i producenta.

Osobiście uważam, że niski poziom jakości produktów odżywczych sprawia, iż do właściwego działania naszego ciała musimy zażywać suplement. Jest on niedrogi, nie razi smakowo, reaguje szybko i odczuwalnie.

Witamina C to suplement dla każdego i na co dzień.

  • wspiera układ odpornościowy organizmu
  • wspiera funkcjonowanie układu nerwowego
  • zmniejsza uczucie zmęczenia
  • zmniejsza uczucie znużenia
  • hamuje procesy starzenia
  • bierze udział w produkcji kolagenu, wpływając korzystnie na budowę naczyń krwionośnych, skóry, dziąseł, kości, zębów i chrząstek
  • wspomaga utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • chroni komórki przed stresem oksydacyjnych (według niektórych głównym czynnikiem zachorowań na nowotwory i wiele innych chorób)
  • wspomaga osoby aktywne fizycznie (np. ciężko pracujące), stresujące się, mieszkańców dużych miast,
  • konieczna dla osób starszych, dla palących i pijących alkohol (idealne na tzw. kaca), jak i zażywających różne leki doustne

Niektórzy mówią, że najwięcej witaminy C jest w papryce, a szczególnie żółtej - aż kilkanaście razy więcej, niż w cytrynie!

Czytany 860 razy Ostatnio zmieniany środa, 07 marzec 2018 08:32
Paweł Karwat

www.MuninSzaman.pl - Huna: usługi indywidualne, uzdrowicielskie, na dystans, kursy online i lokalne. Twórca i właściciel Naturonetu.

Nazywam się Munin (Paweł Karwat) i zajmuję się Huną - tak dla własnych celów, jak i w usługach dla Klientów oraz w nauczaniu. Jestem uczestnikiem Projektu Aloha organizacji Aloha International (zobacz wpis do katalogu nauczycieli i terapeutów Huny w Europie) założonej przez Serge'a Kahili Kinga, autora książek o Hunie popularnych na całym świecie, jak "Szaman miejski", "Bądź mistrzem ukrytego ja" czy "Natychmiastowe uzdrawianie". Swoje doświadczenia rozwijałem przez wiele lat, zarówno pracy nad sobą, jak z Klientami. Poznawałem wiele różnych metod, także z zakresu medycyny naturalnej i psychotroniki polskiej. Jestem także autorem książki o Hunie pt. "Ho'oponopono. Wprowadzanie wewnętrznej harmonii". Współpracuję z Ośrodkiem Doskonalenia Zawodowego "HOLISTYKA" w Lublinie. Prowadzę nieprzerwanie usługi uzdrowicielskie od 2012 roku.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.