Uwaga

Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej tytułem niewłaściwego zrozumienia materiałów zamieszczonych na tym portalu. Wszystkie informacje i porady mają charakter edukacyjny, a nie żadną formę leczenia. Artykuły nie mogą zastąpić wizyty u lekarza. Przed przystąpieniem do autoterapii należy skonsultować się ze specjalistą.

piątek, 06 kwiecień 2018 05:18

Huna jest jak mobilny internet

Napisał

Wszyscy doceniamy wynalazki współczesności, a zwłaszcza mobilny internet wifi.

To zdumiewające, że rzeczywistość daje nam takie możliwości, na których temat nie chcę i nie muszę się rozpisywać.

Nie wiemy jednak, a Huna to uświadamia, i to niedługo po wdrożeniu jej w życie, że takie zdalne oddziaływanie, połączenie informacyjne i energetyczne możliwe jest także na poziomie ciała, energii i umysłu.

Ktoś, kto praktykuje szamanizm, musi się wreszcie przestawić na inną formę percepcji i aktywności. Zauważa, że życie w większości składa się z działań i doświadczeń na subtelnym, energetycznym i mentalnym poziomie i że to tutaj ważą się nasze "zewnętrzne" losy.

Ryba psuje się od głowy - oto stare i jakże prawdziwe powiedzenie.

Przestawienie się na opcję zdalną oznacza, że w sferach finansów, związku, zdrowia, rodziny i duchowości przestajesz polegać wyłącznie na grubym ciele fizycznym, ale angażujesz do ich kształtowania, uzdrawiania i zarządzania nimi także to, co nazywa się ciałami subtelnymi.

W psychotronice mówi się o ciele energetycznym, ciele astralnym i ciele mentalnym. Są to powłoki naszej aury, które pozwalają się używać analogicznie do ciała "fizycznego", żeby poznawać i działać w przestrzeni.

Za ich pomocą ludzie mogą świadomie komunikować się ze sobą, wymieniać informacje, doświadczenia, wspólnie harmonizować w różnych celach, uzdrawiać się nawzajem, czyli wspierać energetycznie i mentalnie.

Pamiętam, że kiedyś, jako młodszy człowiek i świeżo upieczony użytkownik Internetu robiłem eksperyment z pewnym nieznanym mi bliżej człowiekiem o podobnych, parapsychologicznych zainteresowaniach. Miałem odgadnąć imię jego matki, które miał powtarzać. Pamiętam jak dziś, kiedy widziałem go na odległość poruszającego ustami i wypowiadającego imię. Ani ja, ani on nie byliśmy przeszkoleni w telepatii.

Każdy z nas już używa swoich zdolności wewnętrznych, by zdalnie tworzyć własne życie. Na ogół, jednak, robimy to nieświadomie. Huna zaś uczy nas tego, jak przejąć nad nimi władzę i korzystać z nich z pełną przytomnością i celowo, odpowiedzialnie i zarazem skutecznie.

Bez zdalnego organizowania sobie życia jesteśmy zdani na twarde, grube, bardzo ograniczone narzędzia i możliwości. Nie da się być prawdziwie panem siebie, kiedy posługujemy się wyłącznie ciałem fizycznym i prostymi umiejętnościami intelektualnymi.

Dlatego Huna, szamanizm, psychotronika jest dla wszystkich, jako że wszyscy to mają, każdy ma dostęp do mobilnego, energetycznego internetu.

I tak z tego korzystamy, robimy to nieświadomie, na nasze częstokroć nieszczęście, przyciągając ludzi, okoliczności, środki, pomysły, które lepiej byłoby absolutnie zostawić i nigdy nie wchodzić z nimi w relację. Skoro jesteśmy zdani na przyciąganie, wymianę energii i doświadczeń, to lepiej przejąć nad tym kontrolę, czemu służy praktyka Huny, ale i innych systemów i tradycji prawdziwie szamańskich.

Pragniesz zmian w pracy? Partnera najlepszego z możliwych? Najlepszej ścieżki zdrowia i zdrowienia? Użyj swoich wewnętrznych zdolności do zdalnego zarządzania swoim życiem, nie polegaj wyłącznie na "kupie mięsa".

Czytany 823 razy Ostatnio zmieniany piątek, 06 kwiecień 2018 05:26
Paweł Karwat

www.MuninSzaman.pl - Huna: usługi indywidualne, uzdrowicielskie, na dystans, kursy online i lokalne. Twórca i właściciel Naturonetu.

Nazywam się Munin (Paweł Karwat) i zajmuję się Huną - tak dla własnych celów, jak i w usługach dla Klientów oraz w nauczaniu. Jestem uczestnikiem Projektu Aloha organizacji Aloha International (zobacz wpis do katalogu nauczycieli i terapeutów Huny w Europie) założonej przez Serge'a Kahili Kinga, autora książek o Hunie popularnych na całym świecie, jak "Szaman miejski", "Bądź mistrzem ukrytego ja" czy "Natychmiastowe uzdrawianie". Swoje doświadczenia rozwijałem przez wiele lat, zarówno pracy nad sobą, jak z Klientami. Poznawałem wiele różnych metod, także z zakresu medycyny naturalnej i psychotroniki polskiej. Jestem także autorem książki o Hunie pt. "Ho'oponopono. Wprowadzanie wewnętrznej harmonii". Współpracuję z Ośrodkiem Doskonalenia Zawodowego "HOLISTYKA" w Lublinie. Prowadzę nieprzerwanie usługi uzdrowicielskie od 2012 roku.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.